Skip links
Слідкуйте за поштою та договорами на TKsoft CRM

Слідкуйте за поштою та договорами на TKsoft CRM

Слідкуйте за поштою та договорами на TKsoft CRM

Відновлюйте свою бізнес-діяльність із TKsoft CRM

Тепер, коли світ оговтується від пандемії COVID-19, багато підприємств знову повертаються до нормального ритму роботи. Це стосується і вашого бізнесу. Але вам необхідно знайти рішення, яке допоможе вам відновитися якомога швидше. Використання TKsoft CRM може бути відповіддю на ваші проблеми. Така система дозволяє контролювати процес взаємодії з клієнтами, керувати важливими даними та організовувати ефективну роботу ваших робітників.

Запевніться в успішному контактуванні з колегами

TKsoft CRM допомагає вам проводити ефективні комунікації в середині вашої команди. Вона забезпечує доступ до важливої інформації та можливість відстежування проектів навіть під час роботи з віддаленої точки світу. Система також дозволяє ділитися документами, робити спільні записи і письмові коментарі, що значно полегшує процес комунікації в команді.

Пригодуйте своє підприємство із CRM-системою

TKsoft CRM може допомогти вам управляти всіма процесами вашого підприємства. Система дозволяє керувати замовленнями, відстежувати запити клієнтів, керувати складом та багато іншого. Всі дії зберігаються в системі, що дозволяє забезпечити максимальну організацію роботи всієї команди та ефективну співпрацю з клієнтами.

Дбайте про свої email-листи та угоди із TKsoft CRM

Однією з найважливіших можливостей TKsoft CRM є можливість відстежувати всі етапи угод та процесування email-листів. Система дозволяє вам створювати шаблони листів, що значно полегшує взаємодію з клієнтами. TKsoft CRM підраховує кількість листів, що були відправлені і отримані, дозволяючи вам відстежувати ефективність своєї email-комунікації.

Висновок

Використання TKsoft CRM є одним з найкращих рішень для підприємців, які хочуть полегшити свою роботу та взаємодію з клієнтами. Ця система дозволяє вам контролювати процес взаємодії з клієнтами, керувати важливими даними і організовувати ефективну роботу ваших робітників. Таким чином, використання CRM-системи TKsoft може допомогти вам відновити роботу вашого бізнесу і забезпечити максимальну організацію роботи всієї команди.

Explore
Drag